art1.jpg

art2.jpg

art3.jpg

Noeeko, czyli kim jest Michał Sycz?

(23.01.2012) 16:18Lena

Michał Sycz- zdolny?? To mało powiedziane. Jest z pewnością świetny w tym co robi, a na swoim koncie ma kilka uznanych w Polsce projektów takich jak „Chopin in the city” , „Design Wars”czy strona dla samej BJORK. Pochodzi z Głogowa Małopolskiego, ale zawodowo rozwija się w Warszawie. Publikacje jego grafik pojawiały się w wielu książkach, magazynach, a także na dużych światowych wystawach. To wielkie osiągnięcia, biorąc pod uwagę fakt, że Michał działa jako freelancer. Zapraszamy na stronę Michała www.noeeko.com -  a tam dużo o nim, a także projekty, które robią serio ogromne wrażenie. Poniżej krótka rozmowa z Michałem.

Twoje dokonania są imponujące, a my jesteśmy zadowoleni, że pochodzisz prawie z Rzeszowa :) Skąd Ty się urwałeś i jak wyglądała Twoja droga do kariery??

Można powiedzieć, że z Rzeszowa  bo mieszkałem tam sześć lat ucząc się w IV LO, ale głównie to wspomniany Głogów Małopolski. Od paru lat jestem również związany z Łańcutem, który pozdrawiam, ponieważ w ostatnim pytaniu chcę pozdrowić tylko mamę. Pierwsze akcje z grafiką, zaczęły się w Krakowie gdzie studiowałem architekturę. Na trzecim roku, po pięciu latach studiowania (śmiech), zrezygnowałem ze studiów na koszt pracy w jednej z krakowskich agencji, tak więc jak widać można w Polsce dojść do czegoś niekoniecznie kończąc studia. Później wciągnęła mnie Warszawka, w której są najlepsze warunki do rozwoju jeśli chodzi o branżę reklamową, aczkolwiek teraz jako freelancer mógłbym siedzieć w najgorszym wypiździewiu mając tylko internet.


Pochwal się swoimi największymi sukcesami..

Moimi największymi osiągnięciami są chyba klienci dla których pracowałem. Z takich najbardziej zajawkowych to Bjork oraz największa na świecie wytwórnia muzyczna EMI Music. Były też bardziej komercyjne projekty tworzone dla między innymi Mercedesa czy też chociażby kampanie (wszystkim znanego) Małego Głoda. Pochwalić się też mogę paroma wystawami w Paryżu, Los Angeles i Londynie ale one już tak nie cieszą jak praca dla Bjork.

A jak odnajdujesz się w roli Freelancera?? Czy zapewnia Ci to stabilność??

Masz na myśli stabilność psychiczną, czy ilość zer na koncie? :] Pracowałem w rożnych agencjach reklamowych i to one zapewniały mi stabilność finansową. Jako freelancer sprawy trochę inaczej wyglądają. Są gorsze i lepsze miesiące. Trzeba utrzymywać samodyscyplinę i zbyt często nie wypisywać sobie L4. (czytaj „zdychać na kacu”)

nuclear_war_poka_poka_rz.jpg


Jak myślisz co przed Tobą?? Jakieś plany, cele, marzenia??

Tak się składa że miesiąc temu byłem w Rzeszowie założyć działalność reklamową, także już powoli spełniam swoje plany. Mam dobrą ekipę zdolnych ludzi z którymi współpracuję i do szczęścia brakuje mi tylko jakiejś industrialnej hali z chillout roomem i XBOXem.

Może chcesz kogoś pozdrowić??

Mamę :)

I jeszcze nasza tradycyjna mini ankietka :) liczą się spontaniczne, krótkie odpowiedzi.

 

  1. Denerwuje mnie... zbyt mało czasu
  2. Najbardziej lubię... tworzyć
  3. Marzę o... industrialnej hali
  4. A w Rzeszowie... Trygon i Wielka cipa
  5. Moje ostatnie zdanie... jeszcze nie padło

Lena

Lena napisał/a 1665 artykułów na CzytajNiePytaj.pl

comments powered by Disqus

followussss.png

fb_cnp.png tw_cnp.png gp_cnp.png em_cnp.png inst_cnp.png yt_cnp.pngrealizacja agendo.pl, cms imperialcms.pl, projekt: saidovsky

Copyrights © 2012 - 2015. Wszystkie prawa zastrzeżone.