art1.jpg

art2.jpg

art3.jpg

Prada Ricamo Sneakers | Spring 2015

(14.01.2015) 19:06Lena

Wszystko zaczęło się tamtego lata, które skończyło się szybciej niż zdążyłam nacieszyć się nowymi odkryciami. Pierwszym z nich była ołówkowa spódnica na gumce, którą pokochałam do tego stopnia, że nabyłam czarną, granatową, bordową i szarą. Drugim hitem ubiegłego sezonu wiosenno-letniego były sneakersy, które jak się okazuje pasują do ołówkowej spódnicy genialnie, i choć w świecie mody coraz więcej stawia się na sportową elegancję, to wszędzie gdzie pojawiałam się w eleganckich stylizacjach uzupełnionych sportowymi butami, wzbudzałam zainteresowanie ( a może tak mi się tylko wydawało).
Z butami oczywiście nie jest tak łatwo jak ze spódnicami, bo o ile dobry gatunkowo ołóweczek można kupić za niewielkie pieniądze, to dobre gatunkowo buty są większym wyzwaniem dla portfela, o ile oczywiście zależy nam na tym by buty przetrwały więcej niż jeden sezon. 

Luksusowe marki takie jak Chanel, czy Prada wypuszczają kolekcje kosmicznie fajnych sneakersów, a więc należy spodziewać się, że w następnych sezonach znajdziemy w sieciówkach masę różnorodnych butów sportowych, po które sięgać będą modne dziewczyny. Ważne jednak, by oprócz sportowych butów mieć ze sportem jeszcze coś wspólnego ;)

Prada Ricamo Sneakers, to jedna z propozycji dla kobiet, które baletki i szpilki zamienią na wygodne i równie efektowne buty, bez konieczności odkładania sukienek i spódnic na bok. 

Buty pojawią się w sklepach już w Lutym, a kosztują... jedyne £1,100 ;)

356.jpg
187.jpg

446.jpg


259.jpg


W galerii poniżej zaprezentowane spódnice ołówkowe, które wytestowałam na wszystkie możliwe sposoby.
Mam, uwielbiam, polecam!

Dostępne tu: www.bierzniepytaj.pl/sklep/marki/srdf
www.facebook.com/SRDFclothing


Lena

Lena napisał/a 1473 artykuły na CzytajNiePytaj.pl

comments powered by Disqus

       

realizacja agendo.pl, cms imperialcms.pl, projekt: saidovsky

Copyrights © 2012 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.