Kim jesteśmy

Są momenty, kiedy nasz umysł traci zdolności kreatywnego myślenia, przez co nie jesteśmy w stanie wykonać jakiegoś określonego zadania, jak chociażby wymyślenie hasła reklamowego, napisanie wypracowania czy artykułu ... i dlatego w tym miejscu wkracza CzytajNiePytaj!


Serwis CzytajNiePytaj to źródło inspiracji dla branżowych profesjonalistów, początkujących przedsiębiorców oraz nienasyconych, żądnych wiedzy i inspiracji ludzi.


CzytajNiePytaj
cechuje codzienna dawka świeżych informacji  obejmujących takie dziedziny jak Moda, Muzyka, Życie w mieście, Sztuka, Kultura, Technologia, Design, Gadżety, Internet, Media, Fotografia, Video. Dodatkowo znajdziesz wywiady z wyróżnionymi osobami, top listy, praktyczne wskazówki i porady, które pomogą Ci działać szybciej, lepiej i z głową.


Kim są nasi Czytelnicy?

To ludzie ceniący dobry design, nowoczesność, modę i sztukę. Zainteresowani muzyką, kuchnią, a także nowinkami ze świata technologii i mediów.

To pasjonaci i profesjonaliści.. Graficy, ilustratorzy, projektanci mody, designerzy, a także amatorzy tego wszystkiego, co dobre i stylowe.

staty_czytelnicy.jpg


Serwis funkcjonuje od 23 stycznia 2012 roku. Od tego momentu poszerzamy grono stałych czytelników, podobnie myślących, twórczych ludzi, którzy regularnie czytają nasze treści oraz subskrybują stronę na Facebooku.


Znajdź teraz coś dla siebie!

 
       

realizacja agendo.pl, cms imperialcms.pl, projekt: saidovsky

Copyrights © 2012 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.