art1.jpg

art2.jpg

art3.jpg

Opowieści z pogranicza światów Joanny Pilatowicz| Crowdfunding w Polsce!

(10.12.2013) 13:09Lena
Opowieści z pogranicza światów
Opowieści z pogranicza...

Crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe to coraz bardziej popularny sposób na realizację swoich projektów i choć Polska dopiero zaczyna przygodę z kulturą tego zjawiska, to może pochwalić się całkiem fajnym postępem.

Nie jest dzisiaj naszym celem pisanie o tym zjawisku w kontekście co to, po co, skąd i dla kogo bo wielu autorów poświęciło się treściom na temat finansowania społecznościowego i bardzo chętnie skierujemy Was chociażby na stronę - www.crowdfunding.pl - na której znajdziecie masę rzetelnych informacji o finansowaniu w Polsce.

Do napisania o crowdfunding'u zainspirowała nas jedna z użytkowniczek platformy - www.wspieram.to, która to plaftorma jest pomocna przy prezentacji swojego pomysłu, a także pomysłu na jego finansowanie, a przy okazji zrzesza spore grono odbiorców, którym temat finansowania społecznoścniowego nie straszny ;) 

Autorka "Opowieści z pogranicza światów"- Joanna Pilatowicz, zgłosiła się do nas z prośbą o przekazanie Wam informacji na temat jej twórczości, a także udziału w projekcie oczekującym na wsparcie zainteresowanych!
Chętnie to czynimy, więc czytaj, nie pytaj!


"Celem projektu jest wydanie opowiadań w formie książki pod tytułem: „ Opowieści z pogranicza światów”, której publikacja ma  nie tylko charakter rozrywkowy, ale też edukacyjny. Poprzez fantastykę i beletrystykę poruszane są tematy będące wyzwaniem w życiu codziennym: związki,  finanse, pytania filozoficzne, uzależnienia itp. Opowiadania te mogą wnieść pewien dystans, postawę nie traktowania wszystkiego tak bardzo serio, a większego różnicowania, bardziej świadomych wyborów w życiu i jasności, dokąd zmierzamy. Historie te (lekkie w swej formie) mają wesprzeć rozwój osobisty, zintegrować te części nas, które, jak wyśnione postaci, czasem są w konflikcie, czasem nie wiedzą skąd i po co są, ale wszystkie zabiegają o naszą uwagę." 

Projekt możecie wspomóc kwotą nawet 5 złotych, a czeka na Was sporo inych wariantów, które mogą się okazać dla Was atrakcyjne! 

Do końca trwania projektu, pozostało niecałe 30 dni, więc kochani zaglądnijcie koniecznie tu -wspieram.to/opowieści z pogranicza światów - gdzie znajdziecie próbkę twórczości Pani Joanny, kilka recenzji, i informacje, które pomogą Wam zdecydować o zainteresowaniu publikacją!

Zachęcamy Was do regularnego odwiedzania podobnych serwisów, i poszukiwania ciekawych projektów, które dzięki naszej pomocy, pomocy społeczności, będą miały szansę się zrealizować!

Na przykład :
www.polakpotrafi.pl
www.wspieram.to
www.siepomaga.pl
www.wspieramkulture.pl

Lena

Lena napisał/a 1473 artykuły na CzytajNiePytaj.pl

comments powered by Disqus

       

realizacja agendo.pl, cms imperialcms.pl, projekt: saidovsky

Copyrights © 2012 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.