art1.jpg

art2.jpg

art3.jpg

PomagajOnline.pl czyli jak zaprzestać marnowania cennego czasu!

(03.02.2014) 13:52CzytajNiePytaj

Choć mówi się, że czas jest cenny i zawsze go brakuje, to z pewnością w niektórych sytuacjach przeliczanie czasu na jakąkolwiek walutę jest irracjonalne, szczególnie, że marnujemy go tak strasznie dużo na bezsensowne dyskusje w sieci, na czytanie bzdur o ludziach, którzy nic dla nas nie znaczą, i którzy nie potrzebują naszej pomocy, na oglądanie kolejnych porcji facebook'owych, nieistotnych spraw.. sami wiecie zresztą na co marnujecie swój cenny czas ( każdemu wolno).

A gdyby tak codziennie poświęcić choć troszkę czasu i tylko czasu na pomoc potrzebującym? 5 minut dla drugiego człowieka, dla dzieci, dla zwierząt, dla różnych fundacji, które organizują się po to by pokazać, że codziennie można pomagać, nawet jeśli nie jesteśmy w stanie wyciągnąć z portfela 5ciu złotych, które i nam są niezbędne!?

Zaufanie do akcji pod tytułem "kliknij i pomóż" może być zachwiane ze względu na doświadczenia związane z dużą ilością tak zwanych żebrolajków obiecujących nagrody, pomoc i nowe życie za sprawą magicznego kliknięcia, ale Pomagajonline.pl to autentyczna, sprawna i absolutnie wartościowa inicjatywa charytatywna, o której dzisiaj koniecznie chcemy napisać!

Celem akcji PomagajOnline.pl jest promocja charytatywności w sieci, w której każdy z nas spędza mnóstwo czasu każdego dnia, a także wspieranie działań różnorodnych akcji charytatywnych organizowanych w Polsce i na świecie. 

Wystarczy, że wejdziesz na www.pomagajonline.pl (właśnie weszliśmy), wybierzesz z listy dowolną akcję ( wybralismy pajacyk.pl) i klikniesz w serduszko.. 

"Twoja darowizna powiększyła fundusz PAH na dożywianie w Polsce i na świecie.

Każdy sponsor na tej stronie płaci za odsłonę, dzięki temu możemy skutecznie rozwiązywać problem głodu w Polsce i na świecie.
Dziś odnotowaliśmy już 38729 kliknięć. "

Komentarz ukazujący się po kliknięciu w serduszko..

I właśnie dzisiaj redkacja CzytajNiePytaj kliknęła w kilka serduszek takich jak: karmimypsiaki.pl, okruszek.pl, pustamiska.pl, wyklikajzywnosc.pl, pomagajonline.pl i wiele więcej.. Zajęło nam to 2 minuty, a co najważniejsze - jutro możemy zrobić to samo! I będziemy to robić, zawsze wtedy kiedy przypomnimy sobie, że możemy w tak banalny sposób choć trochę pomóc!

9104_642370442489800_1160042878_n.png

No to może kilka faktów dotyczących inicjatywy PomagajOnline.pl

Projekt powstał pod patronatem Poznańskiego Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.
Jest w stu procentach bezpieczny i autentyczny, świadcząc usługi zgodnie z prezentowanymi wartościami!

Pomaganie razem z serwisem PomagajOnline.pl nie wymaga od nas i od Was żadnych nakładów finansowych. Wystarczy odwiedzać stronę i klikać. Za finansowanie każdej z akcji odpowiedzialni są sponsorzy, którzy zdecydowali się w daną akcję zaangażować.

Na serwisie oddano już ponad 6 000 000 kliknięć i jest ich coraz więcej. Każdego dnia spore grono Polaków klika, więc Kochani dołączcie się! Poinformujcie swoich przyjaciół, znajomych i postarajcie się każdego dnia poświęcić malutką część swojego czasu na pomoc!

Każdy może pomóc, wystarczy chcieć! Odwiedzaj i klikaj!

DOŁĄCZ TUTAJ - www.facebook.com/pages/PomagajOnlinepl-codziennie-klikaj-i-pomagaj

1000009_644742385585939_281166825_n.jpg
logo.jpgCzytajNiePytaj

CzytajNiePytaj napisał/a 125 artykułów na CzytajNiePytaj.pl

comments powered by Disqus

       

realizacja agendo.pl, cms imperialcms.pl, projekt: saidovsky

Copyrights © 2012 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.